ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Adsız tasarım (9)_edited.png

Trendyol

Şans Ajans olarak Trendyol Çözüm Ortakları alanında 5 farklı çözüm kategorisinde hizmet veren ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyor.

Sosyal Medya Yönetimi, Mağaza Tasarımı, E-Ticaret Danışmanlığı,

Grafik Tasarım ve İçerik Üretimi alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Sizlerde Trendyol satıcılarına özel sunmuş olduğumuz fiyata tekliflerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirisiniz.

Adsız tasarım (9)_edited.png

Bizimhesap

Bizimhesap.com ile E-ticaret satışlarınızı, muhasebe takibinizi, fatura ve pazaryerleri entegrasyonunuz tek bir yerden yönetebileceğinizi biliyor muydunuz? Dilerseniz size bu konuda detaylı bilgi ve desteği sağlayabiliriz.Üstelik bizimde kullanmakta olduğumuz bizim hesapta

Sisteme üye olurken promosyon kodu alanına YEGVKFCA kodunu girerseniz hem siz hemde biz bir ay ücretsiz üyelik kazanalım.

Adsız tasarım (9)_edited.png

Sinema Yapım

Şans Ajans olarak sinemayapim.com şirketi ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda tek seferde yapacağınız 20.000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde Sinema Yapım firması tarafından ücretsiz olarak firmanızın tanıtım reklam videosu hediyemiz olarak yaptırılacaktır. Şimdi sizlerde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Adsız tasarım (9)_edited.png

Ticimax

E-ticaret platfromları ve pazaryerlerinde satış yapan müşterilerimiz için ücretsiz Ticimax danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.İşletmesini tek bir platform üzerinden yönetmek isteyen müşterilerimiz için Ticimax ile ilgili danışmanlık hizmetimizi sizlerde dilerseniz ÜCRETSİZ olarak bizlerden alabilir.Ticimax paketlerinden sizin için en uygun olanı birlikte karar vererek uygun fiyat avantajı ile almanızı sağlayabiliriz.

Adsız tasarım (9)_edited.png

LoncaGo

E-ticaret paketlerimizden yararlanan tüm müşterilerimize yurt dışında satış imkanı, hemde tedarik, depolama, kargo süreci gibi tüm imkanları sunan Lonca Go şirketi ile Zoom üzerinden canlı toplantı hakkını elde edebilir.Dilerseniz sizlerde yurt dışında e-ticaret yapabileceğiniz teknik donanım ve destekten yararlanma fırsatını hakkında detayları tarafımızdan talep edebilirsiniz.

Adsız tasarım (9)_edited.png

Gündem7 Haber

Güncel olarak haber paylaşımı sağlanan 7/24 saat kesintisiz ülkemizde ve dünyadaki haberleri anlık olarak bildiren Gündem 7 haber sitesi ile yapmış olduğumuz anlaşma ile tek seferde yapacağınız 10.000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde 1 aylık gundem7.com haber sitesinde 1 aylık köşe banner reklamı hakkı kazanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için...Bize Ulaşın;

Yardım etmek için buradayız. Telefon, e-posta veya sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bize ulaşın.