BİZ KİMİZ

ŞANS AJANS DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Şans Ajans olarak işletmelerin satış ve faaliyetlerinde ihtiyacı olan kurumsal kimlik, sosyal medya, e-ticaret, web sitesi, dijital reklam gibi bir çok alanda ihtiyaç duydukları tüm dijital çözümleri tek bir yerden iş ve sürdürebilirlik açısından maksimum verim ile elde etmelerini sağlayan ve bu hizmetlerin günümüzdeki bir çok ajansın ve hizmet sağlayıcısının işletme ve yürütme maliyetlerini ilave ederek sundukları hizmet bedellerini ortadan kaldırarak, uygun fiyat yüksek kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek hizmet faaliyetlerimizi sürdürmekte ve her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.


İşini ŞANS'a bırakan bugün 120'den fazla şanslı işletmenin uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizle yanında olarak satışlarını arttırmakta ve büyümelerine yardımcı olmakta ve mutluluk duymaktayız.

 

Yönetim Ekibi;

Adsız tasarım (9)_edited.png

Yakup KARAKAYA

Kurucu

Kariyerimde bir çok e-ticaret firmasının gelişimi noktasında danışmanlık faaliyetlerinde bulundum. Bugün onlar bir bilgisayar ve küçük bir miktar bütçe ile çıktıkları yolda benim danışmanlığım doğrultusunda aylık milyonlarca lirayı bulan cirolara ulaşarak Türkiye'de bilinen birer marka haline geldiler. Şimdi ise Şans Ajans ekibim ile birlikte sizinde işletmenizin ihtiyacı olan büyüme ve gelişimi birlikte sağlayabilmemiz için ekibim ile birlikte çalışıyorum.

Adsız tasarım (9)_edited.png

Lütfiye ÇAKIR

Kurucu

Türkiye'de bilinen bir çok kurumsal şirketin satış departmanlarında uzun dönem tecrübe sahibi olduktan sonra bilgi ve tecrübelerimi aktarmak ve bir çok firmanın gündelik faaliyetlerinde tüm dijital ihtiyaçlarını karşılamaları noktasında onlara en uygun fiyat en iyi hizmet ve kalite anlayışını benimseyen  Şans Ajans ekibimiz ile birlikte kolay ulaşılabilir ve bütçeye uygun hizmet sunmaya devam ediyorum.

Adsız tasarım (9)_edited.png

Önder SÖZEN

Web Tasarım & Yazılım Geliştirme Uzmanı

Adsız tasarım (9)_edited.png

Betül AYDIN

Grafik Tasarım & Marka Geliştirme Uzmanı

Şimdiye kadar bir çok kurumsal işletmenin ve firmanın güncel web tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak profesyonel ve özgün web tasarımlarını, Seo optimizasyonlarını, Responsive uyumluluklarını ve Google Adwords çalışmalarını yaptım. Şimdi ise Şans Ajans ekibi ile daha çok işletmeyi ve firmayı ön sıralara çıkararak profesyonel hizmet verebilmek için çalışmaktayım.

Grafikerlik benim için iş değil, yaşam tarzı. 2019’da freelancer olarak başladığım bu yaratıcılık yolu şimdi Şans Ajans ile kesişti ve kurumsallık kazandı. Yapmaktan keyif alıp  kreatif bakış açımı yansıttğım tasarımlarım sizlerin hizmetine sunulmayı bekliyor.

Şans’lı kalın.Mutlu kalın.

Adsız tasarım (9)_edited.png

Banu ALTUNER

Satış Müdürü

Adsız tasarım (9)_edited.png

İbrahim BEKTAŞ

Ege Bölge Müdürü & Prodüksiyon Uzm.

Şimdiye kadar farklı bir çok farklı işletmede Kişisel ve kurumsal markaları oluşturmak için stratejiler belirleyerek işletmelerin marka gücünü belirli bir noktaya taşımak için çalışmalar yürüttüm. Firmaların finansal anlamda kendilerini geliştirebilmesi için danışmanlık hizmeti  verdim. Trakya Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü öğrencisiyim.   Artık, Şans Ajans bünyesinde sosyal medya içerik yöneticiliği çalışmalarımı sürdüreceğim.

Şimdiye kadar farklı bir şirkette E-Ticaret sorumlusu ve Sosyal Medya içerik yöneticisi olarak çalıştım. Ayrıca Feriştah Dergisi'nin grafik tasarım çalışmalarını ve Genel yayın yönetmenliğini sürdürmekteyim. Aynı zamanda İstanbul Medipol Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümü öğrencisiyim. Artık, Şans Ajans bünyesinde sosyal medya içerik yöneticiliği çalışmalarımı sürdüreceğim.

Adsız tasarım (9)_edited.png

Özge KESEN

Grafik Tasarım Uzmanı

Adsız tasarım (9)_edited.png

Cengiz BEKTAŞ

Genel Yayın Yönetmeni & Firma Müdürü

Grafik tasarım okuma hayalimi gerçekleştirdikten sonra kendimi farklı dallarında geliştirmeye başladım. Hayatın çoğu yerinde görebileceğimiz ve insanların satın alma seçimlerini derinden etkileyen bir alan grafik tasarım. Bu nedenle, göze hitap eden tasarımlar yapmak ilk amaçlarımdan biri.

Yaklaşık olarak 25 yılı aşkın bir süredir Tv, Medya ve Basın sektöründe Tv8 Genel Yayın Yönetmenliği, Tarım Türk Tv Genel Yayın Yönetmenliği gibi bir çok farklı televizyon kanalında üst düzey yöneticilik ve idare tecrübelerimi şimdi Şans Ajans ekibi ile birlikte siz değerli Şanslı müşterilerimize fayda sağlayacak şekilde bilgi birikimimi ve tecrübelerimi iletmenin mutluluğunu duymaktayım.

Daha fazla bilgi için...İletişime Geçin;

Yardım etmek için buradayız. Telefon, e-posta veya sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bize ulaşın.