top of page

Dijital'de Şanslı Olmanızı Sağlıyoruz.

Görevimiz

İşletmelerin günümüz deki dijital anlam da bulunmaları gereken tüm faaliyetlerin de Sosyal medya yönetimi, Dijital reklamlar, E-ticaret çözümleri, Grafik tasarım, Tanıtım filmi,

Drone çekimi, Ürün fotoğrafçılığı, Kurumsal Tasarımlar, Baskı, Matbaa, Web sitesi, gibi 160'dan fazla hizmeti 

profesyonel olarak kesintisiz sağlamaktayız.

Tüm uzman personel ve teknik imkan kabiliyetlerimizi güncel tutmanın yanı sıra uzman kadromuz ile gerekli olan eğitim kullandığımız çözümleme program ve uygulamalarının güncel olarak kullanılması için gereken bilgilendirilmeleri anlık olarak takip ediyor ve her geçen gün sizler için kendimizi geliştirmenin görev bilincinde hareket ediyoruz.

Amacımız

İşletmenizin ihtiyacı olan  çözümleri detaylıca inceleyerek ardından neler yapılması gerektiğini plan dahilinde sizlere sunuyor. İşletmenizin aylık, ve yıllık olarak uzun vadede müşteri kazanımları, ürün ve hizmet satışınızın arttırılması, marka bilinirliği, ve daha bir çok çözümün geliştirlmesi adına sizi ve işletmenizi en iyi şekilde temsil edecek profesyonel çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Türkiye genelinde 81 ile 4 fiziki şubemiz ve 12 online çözüm alanımız  ve güçlü çözüm ortaklarımız sayesinde 7/24 saat sizlere minimum maliyet maksimum verimlilik açısından en iyi ajanslar arasında Şans Ajans ailesi olarak Tv ve Haber ve Radyo gibi farklı dijital alanlara da 2023 yılı ilk çeyreğinde tamamlamış olarak faaliyetlerimizi arttırmayı amaçlıyoruz.

Bizim Hikayemiz

Kurucumuz Yakup KARAKAYA ile ilk olarak İstanbul merkezli ofisimizi ardından İzmir ve Kocaeli ofislerimizi açtık. 2022 yılı içerisindeki hedeflerimizin tamamını yerine getirdik. Yeterli olarak bu kadar süreci yönetmenin yanı sıra bir çok öğrenci için üniversitenin ilgili dijital alanları bölümünde okumakta olan öğrencilere kurs ve burs imkanlarımızı sağladık.

Her yıl bünyemiz de 120'den fazla profesyonel anlamda çalışmak isteyen firma ve işletmeyi ŞANS'lı müşteriler içersine kayıt ederek dijital faaliyetlerinin tamamını kendi bünyemizde düzenlemelerini ve gelişimlerini sağladık. 2023 yılı içerisinde 10 adet haber sitesi dijital tv kanalı ve dijital radyo kanalımızı sizlere Türkiye'nin yüzüncü yılı dolayısıyla faaliyete geçirerek sizlerin hizmetine sunmayı hedefliyoruz.

Contact

Haydi Tanışalım...

Bizlere ulaşmanız için tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmanız...

Teşekkürler İletildi.

bottom of page