top of page
Yoncalar

Şans Ajans Diğer Kuruluşları

Şans Ajans olarak 2022 yılında tüm müşterilerimize bir söz vermiştik. Detaylı ve disiplinli bir çalışma gerçekleştirmek ve 2023 yılı ilk çeyreğinde dijital yayıncılık ve haber alanında yan kuruluşlar ile büyümeyi hedeflediğimizi sizlere bahsetmiştik bu gün kuruluşlarımızı kurmanın ve firma bünyemize ekleyerek grup şirketi haline gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz...

Yonca TV

Dijital Tv Yayıncılığı

Şans Ajans bünyesinde YONCA TV ile alanında özgün ve farklı içerikler üreten ve yayın akışının tamamen 365 gün boyunca farklı şekilde tekrarı ve reklamı olmadan dijital yayıncılık sunmaktadır.

www.yoncatv.com.tr adresinde kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yonca Haber

Genel Haber Sitesi

Yonca Haber sitemizde genel olarak Türkiye ve Dünya'daki güncel ve kesin haberleri organik olarak anlatımlar ile anlaşılır şekilde anlık olarak yayınlamakta ve okuyucuları bilgilendirmek için kurulmuştur. www.yoncahaber.com.tr adresinden haber sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

6.png

EFE TV

Eğe Bölgesinin Dijital Yayını

Eğe bölgesine özel ve kültürel yayınlar yapan ve bunları anlık olarak yayın akışı öyküsünde direkt olarak seyirciye sunan sadece EFE TV'ye özel sunumlar ile EGE bölgesine hitap eden dijital reklamsız dijital yayın kanalımız www.efetv.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

MALTEPE & KARTAL HABER

Yerel Haber Siteleri

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Maltepe & Kartal ilçeleri için kurmuş olduğumuz ve hizmet verdiğimiz müşterilerilerimizin %60 bu iki ilçe içerisinde olması dolayısıyla ve müşteri talepleri ve önerileri göz önüne alındığında oluşturmak istediğimiz ve ihtiyaç olarak görmüş olduğumuz tarafsız yerel haber sitelerimiz.

www.maltepehaber.com.tr

www.kartalilcesi.com.tr

İNFLUNCER SEPETİ

İşletmeleri İnfluncer'lar ile buluşturuyoruz.

www.influncersepeti.com.tr adresini kurmamızdaki amacımız influncerlar ile ürün veya hizmet satan müşterilerimizin bütçelerine uygun şekilde dijital mecraların influncerları ile buluşturmaktayız...

bottom of page