top of page

Sosyal Medya Yönetiminde Bir Uzmanla Çalışmanın Faydaları

Güncelleme tarihi: 4 Şub

Neden Sosyal Medya Uzmanı ile çalışmanız gerektiğini hiç düşündünüz mü?Bir çok işletme artık dijital çağda hemen hemen bir sosyal medya platformunda aktif olmaya ve yeni müşteriler elde etmeye çalışmaktalar. Ancak bu durumda sosyal medya platformları birer işletme çöplüğüne dönmüş durumda diyebiliriz..


Aktif Olmayan Bir Çok Hesap Var


“Başka mesleklerin inceliklerine akıl erdirmeye çalışma, kendi mesleğinde erbap olmaya bak” John Stuart Mill

Evet bir çok hesap açılmış kimisi profesyonel bir mağaza hesabı kimisi bir işletme kimi bir hizmet sağlayıcı veyahut kişisel bir hesap ancak bir süre sonra düzenli etkileşim alamamak veyahut istediklerinin bir an önce olmasını bekleyen kişiler yada gerekli süreyi sosyal medya hesabına ayıramayanlar tarafından kullanımı bırakılmış bir çok hesap var ve gereksiz bir şekilde orada durmaya devam etmekteler...


Sosyal Medya Yönetiminde Bir Uzman İle Çalışmanın Faydaları;


Yeni açtığınız bir sosyal medya hesabı olsun gerek belli bir süredir kullandığınız bir sosyal medya sayfası bir uzman ile çalışmanız durumunda platformlara ayırmanız gereken süre ortadan kalkar ve zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca sosyal medya yönetimi için belli bir iş gücüne sahip şirketler bu alanda bünyesinde personel çalıştırır ancak gerek sigorta, maaş gibi bir çok maliyette beraberinde işletmeye yük olmaktadır. Ancak sosyal medya uzmanı olarak hizmet sağlayan kişiler bir çok alan ve meslek grubunda sosyal medya hesaplarına danışmanlık verdikleri için belli bir ileri düzey tecrübe ve bilgiye sahiptirler. Sosyal medya uzmanı ile çalışılması noktasında ise tüm bu maaş ve sigorta gibi ek masraflarda ortadan kalkmış olur. Daha az maliyet ile daha yüksek verim elde edebilirsiniz.


Sosyal Medya Reklamlarındaki Faydalar;

Bir uzman; az şeyler hakkında, çok şeyler bilen insandır.” N.Buther

Deminde bahsettiğim gibi bir sosyal medya uzmanı bir çok firmaya destek sağladığı için çoğu reklam türlerine ve potansiyel gruplarına hakimdir. Bu ise size reklam maliyetlerinde aynı ücret ile daha fazla müşteri ve kazanç elde etmenize olanak tanır ki bunu da tüm işletme sahipleri isterler. İşletmenize veya ürünlerine en uygun reklam modelini seçerken sizler yanılabilirsiniz ancak gerçek bir sosyal medya uzmanı asla yanılmaz desek yanlış sayılmaz..


Görmek İçin Olanak Tanıyın;


Taktir edersiniz ki bu söylediklerimi tecrübe edebilmeniz için bir sosyal medya uzmanı ile çalışmak veya danışman gerekir. Ancak bu konuda aklınızda soru işaretleri var ise bunu bir sosyal medya uzmanına danışabilir veya uygun ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz... (BİLGİ AL)

0 görüntüleme0 yorum

Discover clics solution for the efficient marketer

More clics

Never miss an update

Thanks for submitting!

bottom of page